Erken Boşalma Tedavisi Nedir ?

Erken boşalmanın tedavisini esasında altta yatan sebebe göre şekillendiriyoruz. Örneğin bu problemin altında ürolojik bir enfeksiyon veya hormon dengesizliği var ise. O zaman

Erken Boşalma problemlerin tedavi edilmesi, boşalma süresinde fark edilir bir iyileşme yaratıyor. Yine altta yatan bir ereksiyon probleminde. Sertleşme sorununa yönelik tedavilerin verilmesinde boşalma suresini olumlu etkiliyor. Ancak bunların yanında boşalma suresini uzatılmasında sistemik. Veya lokal bir çok ilaç tedavisini kullanmak günümüzde mümkün. Bunlara erkeğin erken boşalma refleksini kontrol etmesine yardımcı olan cinsel terapi egzersizleri de eklenebiliyor.

Yine erken boşalma refleksinde önemli görev üstlenen perfi kasları çalışmalarında. Cinsel terapi egzersizleri de verilebiliyor. Önemli olan erken boşalmanın tedavisinde hem erkeği hemde partnerini mutlu edebilecek cinsel rutinin yaratılmasıdır. Eğer partnerin cinsel sorunları varsa örneğin cinsel isteksizlik, orgazm problemi veya uyarılma sorunları yaşıyorsa.

Bu problemlerinde erkeğin erken boşalma tedavisi ile birlikte veya paralel tedavi edilmesi tedavi başarısını ve çiftin mutluluğunu arttıracaktır.