Kim Daha Önce Orgazm Olmalı Kadın mı? Erkek mi?

Cinsel ilişki sırasında ilk önce kim orgazm olmalı, kadın mı?Erkek mi? Eğer mutlu iseniz cinsellikte şöyle bir kural var.

Eğer mutlu iseniz elinizdekini tutun ama mutlu değilseniz o zaman araştırmaya girebilirsiniz yani bur da kafanızda bir soru işareti var eşim mi olmalı yoksa ben mi olmalıyım ne yapalım.

Bizim bu konuda bir azcık kafamız karışık diyorsanız yada hayatınız da daha önce hiç ilişkiye girmediyseniz o zaman bunu bilgilendirici bir yazı olarak alıp kullanabiliriz.simdi öncelikle cinsel döngü bir şey var, yani erkeklerde cinsel istek biranda gelebilir.

Yani erkekler ampul gibi bir anda yana kadınlar kalorifer peteği gibidir yavaş yavaş yanar ama geç söner diyebiliriz.erkeklerde cinsel istek bir anda artabilir uygun ortam ve uygun partner var ise penis ve vajen ilişkisi olabilir daha sonra bir haz dönemi daha sonra orgazm ve arttığı gibi de çok hızlı düşer.

Yani tamamen sıfır ‘a düşer.bu çok önemli bir durum. Kadınlarda ise cinsel istek biranda olmaz yavaş yavaş artar yani kadınlar ilişkiden bir süre sonra haz almaya devam ederler eğer uygun uyaran gelirse tekrardan orgazm olabilirler.ama uyaran yoksa düşer ve gider.

Şimdi mantıken ve dolaylı iken şunu söyleyelim ilim olarak şunu söyleyelim eğer bir erkek daha önce boşalırsa çok hızlı bir şekilde istek ve sertliği düşeceği için o zaman tekrar toparlaması da zaman alacağı için burada istenilen şey önce bayanın orgazm olması.

Eğer önce bayan orgazm olursa haz almaya devam edeceği için erkekte boşalmamıştır. Hala haz almamıştır ve hala sert haldedir ve ilişki hala devam edebilir yani kısacası eğer erkek önce orgazm olursa ilişki tamamen biter.ama kadın orgazm olursa ilişki devam edebilir.sorumuzun cevabı ilk önce kim orgazm olacaksa tabi ki kadınlardır.