Cinsel Sohbet Sitesi

Değerli ziyaretçilerimiz, Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü nedeni ile, #EvdeKalTürkiye diyoruz ve evde kalırken de Dünyanın her yerinden insanları bir araya getirerek, Sıcak Sohbet etme imkanı sağlıyoruz. Sizler de Cinsel Sohbet Sitesi olarak binlerce insandan birisi ile tanışın evde kaldığınız bu sıkıcı günlerde yeni arkadaşlıklar edinin. Web Cinsel Sohbet Sitemiz de Cinsellik hakkında pek çok bilgi edine bilir. Cinsel hayatınız da oldukça emin olabilirsiniz. 

Vajinadan ses çıkmasi

Vajinamdan ses geliyor ve hava girdiğini hissediyorum bu normal mi eğer normal değilse bunu önlemek için ne yapmanız gerekiyor. Şimdi birazcık da vajinanın anatomisini bilmek lazım bu durumda vajinayı biliyorsunuz.

İlişkiye girilen yer normalde sekresyion içerir yani sıvı içerir bazı sağlık bezleri vardır ve Özellikle de ilişki esnasında bu salgı bezlerinden üretim olur ve vajenin kayganligini arttırmak amacıyla bir miktar sekresyion olur bu kayganlığı sağlar hemde penisin içeriye rahatça girmesi için önemlidir.

Birde vajinaya tahriş olmamasını sağlar.simdi bir taraftan da vajinanın kendi yapısından dolayı katlantilari olduğu için tam ilişki sırasında o katlantilar açılarak vajinanin bir miktar genişlemesini ve penisin rahatça içeriye girmesi saglanir.

Şimdi pozisyon dan pozisyona değişmekle birlikte sürekli olmadığı sürece tabiki içeriye eğer tam anlamı ile kavrayamiyosa, vajina içeriye bir miktar hava girer çıkar bu sizi çok rahatsız etmez ama vajina gerçekten genislemisse penisi tam kavrayamiyosaki sık dogumlar ,normal dogumlar,iri doğumlar hizli olan doğumlar bazen bu yaş menepoz gibi süreç vajinayı genişletip nihayetinde bu havanın girmesi ve cinsellik esnasında sizi rahatsız etmesine sebep olabilir.

Tedavi olarak ne yapiyoruz yada bunu önlemek amaçlı ne yapıyoruz vajinayı daraltip penisi tam kavramayı sağladığımız da yani bu genişliği önlediğimiz de aslında bu sesise önlemiş havanın içeriye girmesini önlemiş oluyoruz.